CCTV – найбільший телевізійний мовник Китаю з більш ніж мільярдом глядачів, вибрав Grass Valley для переходу на 4K UHD.

CCTV – найбільший телевізійний мовник Китаю з більш ніж мільярдом глядачів, вибрав Grass Valley для переходу на 4K UHD.

Hou Jia, керівник групи технічної підтримки CCTV, сказав: «Для нас було дуже важливо, щоб перехід на 4K UHD був якомога більш плавним з мінімальним порушенням нашого сервісу. Цей проект мав величезний успіх, і це великий крок вперед для нашої мережі і наших глядачів. Ми прагнемо до досконалості, щоб надати нашим глядачам незабутні враження від перегляду».

Комплексне рішення включає в себе камери LDX 86N 4K UHD, продакшн-микшери Karrera 3M/E, роутери GV Convergent IP / SDI. Нова інфраструктура і робочий процес забезпечують CCTV масштабованість і гнучкість, які необхідні для доставки контенту 4K UHD без шкоди для швидкості та ефективності виробничого процесу.

«Наявність передових технологій, які дозволяють нашим виробничим командам бути більш креативними та інноваційними, лежить в основі нашого підходу. Широкий виробничий пакет Grass Valley перевершив наші очікування: швидкий, інтуїтивно зрозумілий робочий процес і надійна архітектура дають нам можливість працювати ефективніше і виробляти кращий контент ", прокоментував Hou Jia.

Джерело