Графічний прорив, який давно чекали, стався!

Графічний прорив, який давно чекали, стався!

NewTek LiveGraphics - це абсолютно новий підхід до телевізійної графікі, що дозволяє створювати графічний контент в Adobe Photoshop CC і Adobe After Effects CC, а потім імпортувати, налаштовувати і видавати в ефір з роздільною здатністю до 4K UHD за допомогою NewTek IP або TriCaster TC1 в реальному часі. Можливі до 10 паралельних каналів анимированной реалтаймовой графіки, яка повністю настроюється і доступна для редагування під час роботи в системі Tricaster, що не вимагає рендеринга та промежутоочного програмного забезпечення.

Нові можливості:

- до 10 одночасних каналів анімованої графіки в режимі реального часу з роздільною здатністю до 4K UHD
- прямий імпорт файлів Adobe Photoshop CC з повною підтримкою шарів, редагуванням тексту, стилями шрифтів і т.д.
- повноцінна підтримка анімації створеної в Adobe After Effects CC з реалтаймовим рендерингом стилів шарів, руху, ефектів, тексту.
- реалтаймовая інтеграція даних, що надходять з відновлювальних джерел, баз даних, веб-сторінок, соціальних мереж, XML-файлів.
- гнучкий робочий процес управління графікою, включаючи такі інструменти як LivePanel (ТМ), апаратні панелі управління, панелі з сенсорними екранами, макроси, системи автоматизації.
- можливість швидкої анімації шарів .PSD файлів з попередньо встановленими ефектами (пресетами)
- незалежна анімація точок входу, зациклення і виходу (Intro, Loop і Outro), а також безшовні переходи Smart Transitions між встановленими пресетами забезпечують графічні можливості топ-рівня традиційних тітровальний станцій
- велика бібліотека пресетів з повністю настроюваною швидкістю анімації, затримкою і зв'язком шарів для складного руху, зміщення і динамічних ефектів
- до 16 пресетів даних і станів ефектів, доступних для легкого налаштування, прямого використання та експорту шаблонів
- понад 100 настроюваних, готових до використання шаблонів для ТВ-виробництва новин, спортивних подій, Live подій і т. д.

Дизайнери, що працюють в області графічного оформлення ТВ ефіру, широко використовують Adobe Photoshop CC і Adobe After Effects CC, які стали де-факто стандартом для графічного дизайну та анімованої графіки. Тепер, завдяки інноваційному плагіну LiveGraphics з'являється можливість використовувати графіку, підготовлену Adobe After Effects CC в складі продуктів NewTek IP Series і TriCaster TC1, від імпорту і редагування багатошарових PSD-файлів безпосередньо в системі Tricaster, до створення та експорту користувальницьких анімацій для ефірного ТБ виробництва. Ви будете вражені тим, наскільки легко стало можливо створювати неймовірно складну графіку і використовувати її в процесі ТВ-виробництва.

 

Спрощення та прискорення роботи.

Плагін LiveGraphics Creator для Adobe After Effects® CC простий як для новачків, так і для досвідчених користувачів і дозволяє створювати приголомшливу графіку швидше і простіше, ніж коли-небудь раніше. Починаючи від застосування ефектів руху за допомогою простих у використанні пресетів, до налаштування складних анімаційних композицій з автоматичним кейфреймінгом, повністю контролюючи всі шари графіки на попередньому переглядом, що не вимагає прорахунку. LiveGraphics Creator дозволяє швидко створювати графіку іпользуя проекти, створені в Adobe After Effects® CC та експортувати їх миттєво в систему NewTek IP Series або TriCaster® TC1.

Проста настройка і конфігурація.

Просто завантажте об'єкт LiveGraphics, експортований з плагіна LiveGraphics Creator в фреймбуфер вашої системи NewTek і налаштуйте її, використовуючи систему встановлених шарів, відображаючи або приховуючи шари за бажанням і зберігаючи кожен окремий пресет з 16 різними станами макросами відповідно до ваших завдань. Інтелектуальні переходи (Smart Transiotions) активуються автоматично при переході з одного встановленого стану в інший, забезпечуючи плавне і безшовне зображення анімованої графіки.


Можливість автоматизувати графіку аж до рівня шару, при цьому запуск графіки може виконуватися з призначеного для користувача інтерфейсу, панелі управління або LivePanel ™. Це відкриває воістину величезний потенціал для роботи з графікою.

Монтаж в прямому ефірі і прив'язка до даних.

Після завантаження шаблону LiveGraphics, користувач може легко відредагувати текст і зображення за допомогою вбудованого редактора або одного з 16 пресетів даних. Ви також можете прив'язати поля тексту та зображення до даних які оновлюються, використовуючи Datalink ™ для спортивних подій та інших застосувань з швидко змінюються подіями. Додаток Datalink ™ для Google Chrome дозволяє легко імпортувати текст і зображення прямо з Інтернету. Графіка завжди залишається "живою" та редагованої аж до останніх секунд до ефіру, дозволяючи «на льоту» змінювати налаштування без необхідності повторного рендеринга.