Презентація новинок Pentax & Dedolight

Презентація новинок Pentax & Dedolight

У Києві відбулась презентація нової середньоформатної фотокамери PENTAX 645Z і світлодіодних (LED) освітлювальних приладів Dedolight.

Pentax 645Z — камера дійсно унікальна. Її КМОП–матриця з роздільною здатністю 51,4 ефективних мегапікселей та площею в 1,7 рази більшою, ніж у матриць повнокадрових DSLR фотоапаратів. Камера виділяється на фоні інших середньоформатних аналогів самим швидким процесором, високою швидкістю серійної зйомки, найбільшим діапазоном ISO та кількістю точок фокусування, діапазоном системи експозаміру та автофокусу, повноцінним режимом live–view. Також це єдина камера у своєму класі з відкидним екраном, сучасними настройками автофокусу та можливістю записувати HD–відео зі звуком. Серія оптики для байонет 645 має найбільшу кількість зум–об’єктивів та об’єктивів з вбудованою стабілізацією, чого немає у інших виробників середньоформатної оптики. За цих умов камери PENTAX є найдоступнішими за ціною, у порівнянні з вартістю топових моделей повнокадрових малоформатних дзеркальних фотоапаратів.

Від теорії — до практики

Присутнім фотографам дуже хотілось спробувати PENTAX 645Z на практиці. Хто як не вони зацікавленні у безвідмовному якісному робочому інструменті. Відомі українські фотографи — Дмитро Перетрутов та Олександр Ктіторчук — продемонстрували можливості роботи фотокамери в студії. Результат зйомки та налаштування параметрів камер під час зйомок можна було спостерігати у режимі реального часу на моніторі Dell U3014, який було підключено до камери за допомогою HDMI кабеля. Звісно ж, студійна зйомка не можлива без професійного світла. Як джерело світла була задіяна новітня серія LED фокусуючих приладів постійного світла Dedolight з комплексом проекціюючих світлоформуючих насадок. Освітлювальне  обладнання надала компанія Comtel, офіційний представник Dedolight в Україні. Зараз LED–серія має 6 моделей: від найменших 8 Вт Ledzilla  та універсального DLED 4.1 до потужного 200 Вт приладу. Усі нові моделі Dedolight традиційно фокусуються у широкому діапазоні, диммируються та мають нині найкращі за спектральним складом світла та продуктивністю.

„Під час зйомок камера показала себе з кращого боку, широкий динамічний діапазон сенсора та висока чутливість  допомагають знімати у самих складних умовах. Завдяки цим властивостям Pentax 645Z чудово підходить для роботи з постійним світлом, використання чутливості в 1600 одиниць майже не збільшує фон шуму картинки, а це прекрасний результат для середньоформатної камери. У процесі нашої тестової зйомки ми використовували нові світлодіодні прилади компанії  Dedolight, світло якісне та зручне у використанні, добре контролюється, має багато творчих аксесуарів та чудово підходить для роботи з Pentax 645Z — я задоволений результатом - поділився своїми враженнями  Дмитро Перетрутов.
Олександр Ктіторчук коментує: „Я перевірив камеру на можливість витягування інформації з переекспонованих зображень. Результат мене просто вразив“.

Також була продемонстрована унікальна для камер середнього формату можливість HD–відеозйомки PENTAX 645Z з використанням усієї площі сенсора (45х33мм) зі стабілізацією зображення. Кожному учаснику заходу надали можливість особисто випробувати нову камеру та освітлювальні прилади, а також записати власний тестовий матеріал. Одним із найяскравіших вражень учасників від роботи з камерою PENTAX 645Z стали традиційно висока якість зображення, властиве тільки середньому формату, простота керування та оперативність відгука камери, а також зручність і розширені творчі можливості при студійній фотозйомці з постійним світлом Dedolight.