Comtel на Телерадіоярмарці 2017 – в партнерстві з школою авторського кіно і ТБ Михайла Лебедєва

Comtel на Телерадіоярмарці 2017 – в партнерстві з школою авторського кіно і ТБ Михайла Лебедєва

Компания Comtel завжди намагається підтримувати навчальні заклади телевізійного і кіно профілю. Тематичні семінари компанії і презентації новітнього обладнання завжди цікаві і студентам, і викладачам. У цьому сезоні в рамках Телерадіоярмарку відбувся анонс нового освітнього проекту - Школи авторського кіно і ТБ відомого телевізійного фахівця, викладача, оператора і режисера Михайла Лебедєва. На кількох імпровізованих знімальних майданчиках прямо в виставковому залі діють і потенційні студенти, як і всі бажаючі, могли взяти участь у відкритих уроках Михайла Лебедєва і попрацювати з новітніми зразками знімальної техніки.

Компанія Comtel в якості технічної підтримки нового проекту надала новинки телевізійного обладнання, включаючи прем'єрний показ в Україні останніх моделей світлодіодних освітлювальних приладів від Kino Flo: DivaLED і Select30, гарячі новинки Turbo LED серії від Dedolight, цікаві та доступні освітлювальні рішення від компанії Ledgo, нові для українського ринку системи кріплень освітлювального обладнання LGRIP . Також на майданчику був побудований повноцінний телевізійний тракт на базі студійних телекамер від Blackmagic Design і продакшн-центру TriCaster від компанії NewTek.

Comtel завжди намагається показувати майбутнім професіоналам найновіше і перспективне обладнання та технічні рішення, адже це те, з чим їм доведеться працювати в самий найближчий час!