Освітлювальні новинки від Kino Flo – Diva-Lite LED 20/30 DMX

Освітлювальні новинки від Kino Flo – Diva-Lite LED 20/30 DMX

Kino Flo представила дві нові освітлювальні системи серії Diva-Lite – LED 20 DMX і 30 DMX з можливістю налаштування рівня кольорової температури від 2700 K до 6500 K, корекцією спектра Green/Magenta та з бездротовим DMX.

1 copy

При димірованні нові прилади не мерехтять і точно зберігають встановлену кольорову температуру. Обидві новинки підтримують бездротове управління за допомогою Lumen Radio трансмітера, що являється відмінною альтернативою DMX-кабелям.

5

Вперше в цих моделях Kino Flo пропонує функцію налаштування спектрального змісту світу Green/Magenta. Відтепер відтінок кольору можливо точно збалансувати з будь-якими іншими освітлювальними приладами на знімальному майданчику. Традиційно для Kino Flo, нові прилади демонструють дуже високі якісні характеристики світлового потоку – використовується технологія True Match (CRI 95). Освітлювальні прилади постачаються з сотовою решіткою 90°. Опціонально доступна сотова решітка 60°.

6

Diva-Lite LED будуть доступні на замовлення з серпня 2016 року. Новинка буде представлена в двох можливих варіантах: комплект одного приладу з м`яким або жорстким комфром для транспортування й другий комплект з двох приладів(Diva-Lite LED 20) в жорсткому кофрі.

20

30