Освітлювальні новинки від Kino Flo – Diva-Lite LED 20/30 DMX

Освітлювальні новинки від Kino Flo – Diva-Lite LED 20/30 DMX

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Kino Flo представила дві нові освітлювальні системи серії Diva-Lite – LED 20 DMX і 30 DMX з можливістю налаштування рівня кольорової температури від 2700 K до 6500 K, корекцією спектра Green/Magenta та з бездротовим DMX.

1 copy

При димірованні нові прилади не мерехтять і точно зберігають встановлену кольорову температуру. Обидві новинки підтримують бездротове управління за допомогою Lumen Radio трансмітера, що являється відмінною альтернативою DMX-кабелям.

5

Вперше в цих моделях Kino Flo пропонує функцію налаштування спектрального змісту світу Green/Magenta. Відтепер відтінок кольору можливо точно збалансувати з будь-якими іншими освітлювальними приладами на знімальному майданчику. Традиційно для Kino Flo, нові прилади демонструють дуже високі якісні характеристики світлового потоку – використовується технологія True Match (CRI 95). Освітлювальні прилади постачаються з сотовою решіткою 90°. Опціонально доступна сотова решітка 60°.

6

Diva-Lite LED будуть доступні на замовлення з серпня 2016 року. Новинка буде представлена в двох можливих варіантах: комплект одного приладу з м`яким або жорстким комфром для транспортування й другий комплект з двох приладів(Diva-Lite LED 20) в жорсткому кофрі.

20

30