NewTek і Vizrt оголошують о сумісній співпраці по організації новинних студій на основі IP протоколу.

NewTek і Vizrt оголошують о сумісній співпраці по організації новинних студій на основі IP протоколу.

Живе виробництво на базі IP впроваджується в виробництво новин за рахунок інтеграції системи автоматизації Vizrt і продакшн-систем NewTek.

Компанія NewTek – лідер в області IP продакшн систем студійної автоматизації в медіа-індустрії на основі IP, оголосили про співпрацю для побудови новинних комплексів на базі IP, використовуючи студійну автоматизацію Vizrt, яка управляє повною лінійкою продуктів NewTek, в тому числі і новим рішенням NewTek IP.

petterole

 

 

Ми розробили нашу систему автоматизації студій, щоб дати мовним компаніям гнучкий і легкий інструмент для виробництва складних живих трансляцій, сказав Petter Ole Jakobsen, технічний директор Vizrt.

 

 

Vizrt розробила IP-структуру, яка дозволяє нашим клієнтам вибрати оптимальний робочий процес для всього телевиробництва на базі IP.

andrew-cross

Найчастіше сьогодні перед нами ставлять завдання передачі ТБ-контенту на високому рівні, щоб найостанніші новини і прямі трансляції спортивних подій були доставлені не тільки швидко і без втрати якості, але і для різних аудиторій, в тому числі і для користувачів соціальних медіа-мереж. Поєднання систем автоматизації Vizrt з рішеннями від NewTek для виробництва представляють собою очевидне майбутнє для ТБ-галузі, заявив Andrew Cross – президент і голова технічний директор компанії NewTek.

В результаті тривалої співпраці між NewTek і Vizrt було створено дане IP-рішення, яке використовує переваги кращих технологічних новинок в індустрії медійного виробництва.

Телекомпанії матимуть можливість дізнатися більше про автоматизацію новинних студій за допомогою Vizrtі NewTek IP на саміті Viz Mosart, який пройде 17-18 листопада. Всіх прихильників автоматизації студійного виробництва ми будемо раді бачити у Франкфурті, де Vizrt і німецький провайдер Hessischer Rundfunk (HR) буде приймати всіх бажаючих.