NewTek і Vizrt оголошують о сумісній співпраці по організації новинних студій на основі IP протоколу.

NewTek і Vizrt оголошують о сумісній співпраці по організації новинних студій на основі IP протоколу.

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Живе виробництво на базі IP впроваджується в виробництво новин за рахунок інтеграції системи автоматизації Vizrt і продакшн-систем NewTek.

Компанія NewTek – лідер в області IP продакшн систем студійної автоматизації в медіа-індустрії на основі IP, оголосили про співпрацю для побудови новинних комплексів на базі IP, використовуючи студійну автоматизацію Vizrt, яка управляє повною лінійкою продуктів NewTek, в тому числі і новим рішенням NewTek IP.

petterole

 

 

Ми розробили нашу систему автоматизації студій, щоб дати мовним компаніям гнучкий і легкий інструмент для виробництва складних живих трансляцій, сказав Petter Ole Jakobsen, технічний директор Vizrt.

 

 

Vizrt розробила IP-структуру, яка дозволяє нашим клієнтам вибрати оптимальний робочий процес для всього телевиробництва на базі IP.

andrew-cross

Найчастіше сьогодні перед нами ставлять завдання передачі ТБ-контенту на високому рівні, щоб найостанніші новини і прямі трансляції спортивних подій були доставлені не тільки швидко і без втрати якості, але і для різних аудиторій, в тому числі і для користувачів соціальних медіа-мереж. Поєднання систем автоматизації Vizrt з рішеннями від NewTek для виробництва представляють собою очевидне майбутнє для ТБ-галузі, заявив Andrew Cross – президент і голова технічний директор компанії NewTek.

В результаті тривалої співпраці між NewTek і Vizrt було створено дане IP-рішення, яке використовує переваги кращих технологічних новинок в індустрії медійного виробництва.

Телекомпанії матимуть можливість дізнатися більше про автоматизацію новинних студій за допомогою Vizrtі NewTek IP на саміті Viz Mosart, який пройде 17-18 листопада. Всіх прихильників автоматизації студійного виробництва ми будемо раді бачити у Франкфурті, де Vizrt і німецький провайдер Hessischer Rundfunk (HR) буде приймати всіх бажаючих.