Grass Valley презентувала камери та базові станції німецької рентал–компанії Wellen + Nöthen

Grass Valley презентувала камери та базові станції німецької рентал–компанії Wellen + Nöthen

Wellen + Nöthen — німецька компанія–спеціаліст в області інноваційних ІТ та відео технологій, — придбала у компанії Grass Valley шість камер LDX Flex з повним комплектом аксесуарів та шість базових блоків управління XCU. Основою для угоди стало давнє співробітництво між компаніями. Камери Grass Valley LDX вперше доступні на німецькому ринку оренди техніки.
„Ми — провідні системні архітектори та провайдери послуг в області мовного та медійного обладнання. Наша компанія поставляє обладнання для трансляції цілого ряду спортивних подій, включаючи мотогонки, Літні та Зимні Олімпійські ігри, змагання з футболу, легкої атлетики та тенісу, — сказав Петер Ньотен, управляючий директор Wellen + Nöthen. — Скрізь, де є попит на професійну технологію мовлення, ми підтримуємо продюсерів та мовників нашим ноу–хау, послугами та технічним обладнанням. Компанія Grass Valley упродовж багатьох років була надійним партнером, і наші інвестиції в системи LDX та XCU іще раз підкреслюють значимість цього партнерства“.

Студійна камерна система LDX Flex — це високоякісна серія камер, яка включає моделі LDX Premiére, LDX Elite та LDX WorldCam. Програмне забезпечення системи може оновлюватися за допомогою унікальної програми GV–eLicense, що дозволяє клієнтам знайти унікальний компроміс між капітальними та експлуатаційними витратами. Після придбання опції GV–eLicense компанія Wellen + Nöthen може легко розширити можливості камер до бажаного рівня функціональності. Базові станції XCU забезпечують передачу даних по 3G за допомогою триаксіального кабелю оптоволокна. Станції легко знімаються і можуть бути використані як у студіях, так и для ПТС.

„Все більше і більше німецьких клієнтів цінують камери серії LDX якості зображення, унікальну гнучкість, 3G-передачу даних та гнучкі базові станції XCU, — сказав Саід Бачо, старший віце–президент Grass Valley в регіоні EMEA. — Ми задоволені нашими міцними відносинами з Wellen + Nöthen та раді тому, що поставили камери LDX Flex на німецький ринок оренди обладнання“.