На виставці NABSHOW 2018 була представлена панель Riedel RSP-1232HL

На виставці NABSHOW 2018 була представлена панель Riedel RSP-1232HL

C новою смарт-панеллю SmartPanel RSP-1232HL компанія Riedel переходить на новий рівень у питаннях ергономіки, гнучкості та ефективності панелей управління для систем зв'язку.

SmartPanel RSP-1232HL обладнана 2-ма мультитач-сенсорними дисплеями, має 32 інноваційні кнопки комбінованого типу і надає користувачам принципово новий рівень багатофункціональності для інтерком-систем зв'язку.

SmartPanel RSP-1232HL є результатом 2-х літніх досліджень і розробок, в процесі яких використовувався досвід багатьох клієнтів і професіоналів галузі. Були проаналізовані всі аспекти існуючих панелей управління систем зв'язку, включаючи розташування компонентів на лицьовій панелі, механіку взаємодії і тактильні особливості різних видів кнопок, органів управління, а також їх зовнішній вигляд і зручність візуального сприйняття.

Результатом роботи став чудовий 32-х клавішний інтерфейс, кожна клавіша має 2-х позиційний перемикач, кнопку і вбудований багатофункціональний поворотний енкодер.

Нові кнопки-клавіші були створені таким чином, щоб мати оптимальну форму, розмір і тактильний відгук. Завдяки новим клавішам можна без перебільшення сказати, що компанія Riedel встановила нові вимоги до того, як повинна виглядати і взаємодіяти панель зв'язку з користувачем.

SmartPanel RSP-1232HL розроблена таким чином, щоб задовольнити широкому колу користувачів, які віддають перевагу різним стилям роботи з панелями зв'язку. Наприклад, деякі вважають за краще режим "Talk & amp; Listen ", коли користувач індивідуально вибирає абонентів для прослуховування. Інші працюють в режимі "Talk & amp; Mute ", при якому користувачі початково слухають всіх абонентів і вибирають індивідуально абонентів для виключення каналу (« Mute »). SmartPanel RSP-1232HL дозволяє працювати в обох режимах.

Нова панель створена з «нуля», і це допомогло зробити її більш зрозумілою і зручною в роботі. Наприклад, нова концепція логічних груп (Logical Groups) дозволяє користувачам вибирати різні кольори для надписів на дисплеях, а також колір світлодіодного підсвічування навколо клавіш. Кожна клавіша має основну 8-знакову підпис, 16-знакову додаткову підпис і також іконку, яка показує стан каналу.

Окремо варто відзначити, що нова SmartPanel RSP-1232HL підтримує передачу даних як в традиційних для Riedel системах в форматі AES3, так і в форматі SMPTE 2110-30 (AES67), який активно охоплює ринок в останні роки. SMPTE 2110-30 (AES67) підключення реалізується за допомогою 2-х оптичних SFP модулів і двох RJ-45 роз'ємів, що дає широкі можливості для резервування каналу передачі даних.

Серед інших особливостей можна виділити стереодинаміки, можливість вимкнути мікрофон з передньої панелі «Mute», регулювання бокового спектра сигналу, USB-роз'єми на лицьовій і задній панелях, інтерфейс GPIO, 4-х провідний інтерфейс, датчик рівня освітленості для автоматичного регулювання яскравості дисплея в умовах мінливої ​​освітленості.