Пневмо-телескопічні щогли PHT

Пневмо-телескопічні щогли PHT

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Компанія Comtel рада повідомити про старт продажу в Україні якісних пневматичних телескопічних щогл виробництва PHT! Ми отримали статус ексклюзивного дистриб’ютора щогл від PHT на території України. Продукція компанії сьогодні широко застосовується по всьому світі в різних сферах діяльності, щогли PHT успішно використовуються в Австралії, Африці і Південній Америці, а також в країнах Європи.
Ми пропонуємо персональний підбір щогли для вирішення любих ваших задач.

Продукція компанії "PHT" охоплює такі сфери застосування антено-щогльних пристроїв:
  • армія і поліція: розміщення антен систем зв`язку і систем РЕБ, розміщення радіорелейних антен, розміщення камер відео нагляду (ССTV), для встановлення на транспортну базу, на дах автомобіля, розміщення антен керування БПЛА, освітлення території польових аеродромів, складів, лагерей…
  • служб безпеки: щогли для розміщення камер нагляду і освітлення;
  • МЧА: організація відео нагляду і освітлення в районі надзвичайної ситуації розгортання стаціонарних і мобільних каналів зв’язку;
  • організація знімального процесу в кіно і телевиробництві: щогли для ПТС, щогли для освітлення майданчиків;
  • розважальні заходи: мобільні рішення для освітлення майданчиків і стадіонів;
  • для радіоаматорів: стаціонарні і мобільні щогли для антен;

Компанія Comtel надає послуги по встановленні щогл, як стаціонарно, так і на транспортному засобі замовника. За усіма додатковими питаннями звертайтесь до наших менеджерів.

Офіційна сторінка PHT
Каталог щегл телескопічних