Новинка від LitePanles, компактний Brick Bi-color

Новинка від LitePanles, компактний Brick Bi-color

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Компактний та потужний прилад з регульованою кольоровою температурою.
Brick Bi-Color – це покращена версія популярної моделі MiniPlus, яка в свою чергу провела революцію в індустрії компактних джерел світла. Тепер прилад доступний в версії Bi-Color і з рівнем пило-волого стійкості IP-65. Brick – це ідеальне рішення в якості накамерного світла. Данна модель ідеально підходить для мобільних знімальних груп і при роботі в умовах високої вологості.
Brick в типовому для Litepanles прямокутному форм-факторі з преміальною якістю і високим CRI (коефіцієнт передачі кольору). Світлодіоди посилені спеціально створеної TIR-оптикою. Brick в чотири рази яскравіше, ніж попередня версія – MiniPlus. Результат більш висока інтенсивність світла з можливістю освітлення більшої площі. Brick доступний у вигляді комплекта One light kit з аксесуарами й захисним водостійким кофром для безпечного транспортування. Також аксесуари для Brick можливо придбати окремо. Опціонально доступна сотова решітка 60°.
Характеристики:
Потужність 19 ватт
LED світлодіод високої якості зі спареної оптики
Ширший діапазон ефективного розподілу проміння
Покращена передача кольору (CRI)
Регулювання кольору 3200K-5600K.
Повністю безшумне пасивне охолодження.
Світлорегулювання від 100% до 0
Flicker-free для будь-якої частоти кадрів
Пило вологозахист по стандарту IP-65
Інтегрований P-Tap кабель
В комплекті дифузійний фільтр
Розмір: 20х6.1х7.1 см
Вага: 0.68 Кг

915-1003 - image 10
915-1003 - image 3

915-1003 - image 6

915-1003 - image 7

915-1003 - image 8