Швидкий монтаж з оновленим Edius Pro 8.2

Швидкий монтаж з оновленим Edius Pro 8.2

Компанія GrassValley випустила чергове оновлення програми Edius Pro 8.2 – найшвидший й універсальний пакет інструментів для редагування любих відео-форматів від 24х24 до SD, HD, 4K, в реальному часі. Для тих хто раніше придбав офіційний пакет Edius – оновлення безкоштовне.

Edius Pro 8.2 це ідеальний інструмент для будь якого професійного продакшена, у тому числі й виробництво документальних фільмів і 4K театральних постанов.
Відтепер у нову версію Edius 8.2 було включено цілий ряд нових функцій. Одна з них це спостереження за рухом (motion tracking), завдяки якій можна додавати фільтр до рухомого об’єкта, для того щоб приховати частини обличчя, які можуть ідентифікувати особистість або щоб приховати деякі небажані деталі, наприклад логотип компанії. Також з’явився фільтр корекції кольорів, відтепер корекція відтінків в кліпах з використанням оригінального кольорового простору або акцентування певних деталей об’єкта у кадрі. У новій версії є підтримка нативних налаштувань, що дозволяє редакторам працювати з LOG-файлами камер Sony, Canon та Panasonic.
edius_8_2_motion_tracking_web
Програма стала «розуміти» RAW-матеріал, знятий за допомогою Sony і Canon. Введена функція попереднього перегляду для користувачів Edius Workgroup, яка дозволяє працювати з «важкими» кодеками при обробці матеріалів з ефектами в 4K. Коли попередній перегляд встановлено на паузу – Edius показує кадр в максимально ччіткій якості.

Окрім того слід відмітити, що на виставці NAB2016 компанія GrassValley оголосила про те, що студія HitFilm, яка спеціалізується на створенні спеціальних ефектів, розробила Edius-бібліотеку з 140 фірмових плагінів HitFilm (продається окремо), це воістину потужний арсенал спецефектів.
Edius доступний в двух версіях – Edius Pro 8 для інженерів монтажу і Edius Workgroup 8 – для редакторів, які використовують GV Stratus або інші інструменти керування медіа-активами.