Пульти ETC Color Source

Пульти ETC Color Source

Багато років тому назад, компанія ETC почала випуск пультів керування сімейства Smartfade, які відрізняються інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, високою надійністю і зручністю в роботі. Сьогодні такі пульти широко використовуються для управління світлом і в невеликих ТВ-студіях, театрах, на виїзних зйомках, презентаціях, в учбових закладах, а також для управління підсвіткою декорацій і т.і.
Сьогодні в зв`язку з широким поширенням освітлювальних приладів на світлодіодних LED, до пультів базового рівня висуваються принципіально нові вимоги. Зараз навіть звичайні LED прилади найчастіше мають більше одного каналу управління (dmx-адреса). Невеликий комплекс з 20 кольоровими LED PAR приладами може займати діапазон від 80 і більше DMX-адрес. В таких умовах використання пультів попередньої архітектури стає недоцільним, а іноді і неможливим із-за обмеженим числом каналів керування. Застосовувати для таких задач пульти динамічного світла більш високого класу представляється не раціональним, оскільки надлишковий функціонал і надмірне число каналів керування, які ніколи не будуть задіяні, приводять тільки до подорожчання приладу і ускладнення технології роботи.

253185

Ідучи в ногу з часом, компанія ETC розробила пульти нового покоління Color Source, призначеного для вирішення задач базового рівня в нових умовах, які відповідають актуальним потребам ринку і при цьому зберігаючи ту ж саму простоту в керуванні що і пульти сімейства Smartfade. Нові пульти оснащені кольоровими сенсорними дисплеям можна розмістити використовувані прилади на віртуальній сцені і одним дотиком звертатися до них для управління і зміни параметрів. Розміщення приладів здійснюється максимально просто – шляхом перетягування дотиком пальця по дисплею. За допомогою фейдерів і екрану можливо керувати динамічним світлом, мікшувати кольори LED приладів, керувати відтворенням записаних світових сцен і ефектів, а версія пульта AV також дозволяє керувати джерелом звуку і відео.

ColorSource40-20_group

Пульт Color Source 20 має 20 фейдерів і забезпечує управління 40 приладами (або одиночними каналами). Окрім 7-дюймового сенсорного дисплея типу multi-touch, він має окремі чотири фейдери з призначуваними функціями, шість кнопок (з яких п`ять з призначуваними функціями ), DMX/RDM вихід, один USB порт і два гігабайти вбудованої енергонезалежної пам`яті для зберігання шоу-файлів.
Пульт ColorSource 20, будучи пристроєм початкового рівня має широкі можливості по управлінню світовим обладнанням сцени. Він дозволяє зберігати і потім відтворювати один список з 999 сцен, а також відтворювати збережені в пам`яті 200 статичних станів або секвенцій (20 фейдерів і 10 сторінок пам`яті). Має призначувані режими для кнопок під фейдерами (Flash, Solo, Solo Change, Move/Go), а також наділений обширно вбудованою бібліотекою динамічних освітлювальних приладів.

 

;nbsp;
Каталог с техническими характеристиками и фото