Photomob Professional Meetings 2015

Photomob Professional Meetings 2015

15 березня 2015 р. у самому центрі Києва в Арена Сіті відбудеться головний захід для професійних фотографів і відеооператорів Photomob Professional Meetings.

Метою даного заходу є вивести ринок фото– та відеопослуг на більш професійний рівень. Ми хочемо відійти від холодного формату виставки та запропонувати її відвідувачам приємне спілкування з професіоналами своєї справи на теми бізнесу. Даний захід буде корисно відвідати професійним фотографам і відеоператорам, які заробляють наданням послуг з фото– та відеозйомки.

Photomob 2015 складається з двох блоків — Exhibition і Study.

Exhibition — представлені лідери ринку фото– та відеотехніки, аксесуарів, фотокниги і т.д. Серед учасників будуть представники таких відомих компаній, як Canon, Nikon, Comtel (офіційний представник Dedoligth, Kino Flo, TVLogic, ..), L–site, Lеonis, фотолаборатория Цифровик, Фабрика фотокниг, Fotobook.ua. Ви зможете протестувати техніку, порівняти якість друку фотокниг, полотен, фотографій, дізнатися про новинки компаній, клубних програмах для професіоналів, а також отримати кваліфіковану консультацію. Список учасників весь час поповнюється.

Study - протягом усього заходу відомі спікери будуть проводити лекції на тему фотографія (відео) як бізнес і розкриють питання з продажу, просування і формування бренду. Серед лекторів Тимофій Тишков (сервіс-менеджер компанія Canon), Светлицький Сергій (координатор програми NPS в Україні компанія Nikon), Євген Шевченко (Генеральний директор інтернет–агенції UaMaster), Катерина Сорокіна та Ольга Гнатюк (студія дизайну L–site), Вечурко Олена (стиліст і продюсер фотосесій), Весільне агентство Саші Дергоусової, найбільша фотостудія України XXLstudio. Організатором Photomob 2015 виступає студія дизайну L-site, за підтримки Порталу фотоклубів і фотошкіл України, Фотосайт художньої фотографії funPhoto, каталог фотостудій України Arenda-studii.com.ua.

Вартість участі за умови реєстрації та оплати:

  • з 19.02 по 4.03 — 175 грн
  • з 5.03 по 15.03 — 250 грн

Кількість місць обмежена!
Коли: 15 березня 2015 р., Київ, 12:00 – 18:00
Розташування: Арена Сіті / Fedorov hub / вул. Велика Васильківська, буд. 5, 5–й поверх
Посилання:
www.photomob.com.ua,
www.vk.com/event86613824
https://www.facebook.com/events/487279101410912