Riedel

Riedel

Сторінка: riedel.net
Основна продукція:
в основі портфеля продуктів і рішень Riedel лежать інтегровані мережі для передачі HD-відео, звуку і даних, а також зв'язку в режимі реального часу. Продукція Riedel включає в себе оптоволоконну realtime-медіамережу MediorNet, рішення для службового зв'язку Artist, Performer і Acrobat, а також цифрову аудіомережу RockNet.

Про компанію:
Компанія Riedel Communications, заснована в 1987 році, розробляє та поширює інноваційні мережі для трансляції відео, звуку, а також для забезпечення зв’язку в режимі реального часу. Рішення Riedel застосовувалися під час проведення багатьох міжнародних заходів, в тому числі гонок Формула-1, Чемпіонатів світу та Олімпійських ігор. Провідні мовні компанії, престижні театри, урядові та промислові підприємства також користувалися системами та послугами компанії Riedel. Компанія відома новаторськими цифровими матричними аудіосистемами і оптоволоконними мережевими технологіями для роботи в режимі реального часу.
Центральний офіс компанії Riedel розташований у Німеччині в місті Вупперталь.
У даний момент штат компанії налічує близько 300 осіб, а кількість регіональних офісів в Європі, Австралії, Азії та Америці досягла 10.