Коаксіальні кабелі і BNC роз`єми Belden Brilliance

Коаксіальні кабелі і BNC роз`єми Belden Brilliance

Коаксіальні кабелі broadcast-сегменту Belden давно мають хорошу репутацію завдяки високій якості і надійності. Фактично кабельна продукція цієї компанії встановлює стандарти в HD-мовленні у всьому світі, починаючи від великих спортивних подій і закінчуючи стандартними студійним застосуваннями.
До вашого відома, коаксіальні кабелі від Belden мають не тільки відмінні характеристики, але й не меншу конкурентоспроможність в ціновому питанні.

Нижче виділені деякі ключові особливості коаксіальних кабелів Belden, що робить їх номером 1 в світі професійного бродкастингу:

 • Кабелі виробляються в США та країнах Європи;
 • Технічні характеристики коаксіальних кабелів Belden перевищують поточні телевізійні стандарти і вимоги, забезпечуючи передачу HD-відеосигналу (включно 3G) на більш далекі відстані, а ніж продукція інших виробників що підтверджено незалежними тестами;
 • Купуючи любі коаксіальні кабелі від Belden, ви здійснюєте інвестицію в майбутнє – всі коаксіальні кабелі Broadcast-сегменту готові до роботи в 3G(1080p), завдяки гарантованому параметру return loss (затухання відображення) в кабелі: -23 dB в діапазоні від 5 MHz до 1.6 GHz і -21 dB в діапазоні від 1.6 GHz до 4.5 GHz;
 • Гарантований імпеданс 75 Ом в полосі до 4,5 Ггц;
 • Дуже низьке затухання сигналу;
 • Внутрішня ізоляція із високо щільного спіненого поліетилену (FHDPE), забезпечуючи високу стабільність характеристик кабелю при перегинах чи деформаціях;
 • Доступна номенклатура екстра-гнучких (flex) версій 1865А (0.53/2.4 RG59), 1505F (0.8/3.7 RG-59), і 1694F (1.0/4.6 RG-6) – для мобільних застосувань і кабельних барабанів;
 • Доступна номенклатура EMC пріоритетної версії кабелю з екрануванням по ексклюзивній технології Doubond Plus Shielding;
 • Всі види коаксіальних кабелів залишаються незмінними на протязі багатьох років;
 • 10 кольорів зовнішньої оболонки кабелю;
 • Доступність мультиколор-версій кабелів, зроблених по унікальній технології Belden BananPeel;

Роз`єми BNC HD Brilliance для Broadcast застосування.
Компанія Belden в доповнення до своїх коаксіальних Brilliance Broadcast кабелям випускає BNC роз’єми, які забезпечують максимальну якість сигналу, його цілісність, продуктивність і надійність. Всі роз`єми Belden Brilliance перевершують стандарти SMPTE по параметру Return Loss (зворотні втрати) і забезпечують з дуже високою точністю імпеданс 75 Ом. Вони ідеально підходять для тих випадків, коли обладнання працює на межі своїх можливостей.

Лінійка роз’ємів Belden HD Brilliance включає в себе три типи, кожний з яких забезпечує різний рівень електричних і механічних характеристик, а також швидкість установки роз`єма:

 • Locking 1-Piece Design (Однокомпонентний фіксуючий конструкція).
  Однокомпонентна конструкція не містить окремих елементів, таких як центральний контакт, обжимна гільза і корпус роз`єма, що спрощує і прискорює процедуру інсталяції. Крім того, користувач ніколи не втратить в процесі інсталяції один з компонентів!
  Однокомпонентний тип роз`єму нової серії (патент Belden) має різьбову втулку, що дозволяє нерухомо закріпити роз’єм в гнізді, фізично виключаючи його люфт і «брязкіт». Завдяки цьому забезпечується відмінне вирівнювання центрального контакту, що дозволяє забезпечувати чудовий параметр Return Loss (зворотні втрати) на рівні -20 dB на частоті 4.5 GHz. Крім того, покращений матеріал діелектрика забезпечує найменший параметр Return Loss. Внутрішнє компресійне кільце створює надзвичайно міцне з`єднання прижимаючи кабель по всьому периметру, виключаючи попадання пилу всередину роз’єма. Однокомпонентні роз`єми забезпечують відмінну надійність кріплення кабелю всередині роз’єма – 445 H (45кг).
  Конструкція роз’єма забезпечує хороший захист від зовнішніх перешкод, а також візуальний контроль в процесі інсталяції конструкції роз`єма забезпечує візуальний контроль, що гарантує надійність інсталяції центрального провідника в контакт, а сам монтаж проходить легко і швидко.
 • 1-Piece Design (Однокомпонентна конструкція)
  Однокомпонентний тип роз`ємів, конструкція якого подібна роз`ємам Locking 1-Piece Design, але з дещо спрощеним механічним дизайном (без різьбової фіксуючої муфти). Разом з тим, зберігаються всі переваги однокомпонентної конструкції – проста і швидка інсталяція роз`єма, стабільність електричних параметрів, гарантують надійний результат в порівнянні з традиційними трьох-компонентними роз`ємами.
 • 3-Piece Design (традиційні 3-х компонентні роз`єми)
  Компанія Belden розуміє, що інженери телевізійної галузі добре знайомі з традиційними трьох-компонентними роз`ємами, тому включила в свою пропозицію традиційні роз`єми трьох-компонентні конструкції. Ці роз'єми мають класичний – центральний контакт, корпус роз’єма і обхоплюючу гільзу, але розроблені спеціально для кабелей Belden, завдяки чому гарантується відмінні характеристики і надійність. Сумісний з відповідним обхоплюючим інструментом і губками інших виробників.

Всі роз’єми BNC HD Brilliance мають подовжену рифлену фіксуючу муфту для полегшення підключення роз’ємів і кольорове маркування для різних типів кабелів. Компанія Belden представляє обмежену по-життєву гарантію для роз`ємів Belden встановлених на кабелі Brilliance Belden і 10-літню гарантію для роз`ємів Belden, встановлених ка кабелі інших виробників.

Більше інформації по коаксіальним кабелям, в тому числі і їх технічним характеристикам ви можете отримати, завантажив каталог:

Каталог Belden 2016