Перетворювач сигналів Blackmagic Web Presenter

Перетворювач сигналів Blackmagic Web Presenter

З року в рік ми спостерігаємо гнучкий сплеск того чи іншого тренда в світі Інтернету і IT-технологій, як це було, наприклад, з появою iPhone або Facebook. Сьогодні ж ми можемо спостерігати активне зростання інтересу до онлайн-трансляцій, де переважна більшість сервісів і веб-ресурсів йдуть назустріч користувачам, надаючи останнім все більше можливостей, тим самим конкуруючи на ринку соціальних мереж в боротьбі за аудиторію.

Сьогодні мільйони користувачів є учасниками як мінімум одного з наступних сервісів:

 • Skype Presentations (для спілкування з близькими, друзями або партнерами по бізнесу);
 • Twitch (більш ніж 10 мільйонів щоденних користувачів, це лідер серед соціальних відео-платформ для геймерів і креативних особистостей);
 • Facebook Live (Найпопулярніша соц.мережа в світі. Facebook live - це сервіс, який пропонує просто і швидко ділитися кращими моментами вашого життя з друзями, колегами та близькими);
 • YouTube Live (тут ще більше інтерактиву, масові багатомільйонні прямі трансляції);
 • Open Broadcaster і XSplit Broadcaster (безкоштовні додатки для організації та проведення онлайн-трансляцій і вебінарів).

Але як завжди, в бочці меду є ложка дьогтю, і в даному випадку - це технічна сторона питання. Зазвичай трансляції проходять за допомогою вбудованих веб-камер, які не можуть похвалитися хорошою якістю отриманої картинки. Для вирішення даної проблеми і покликаний на допомогу перетворювач сигналів Blackmagic Web Presenter.

Вам не потрібно витрачати зайві гроші на дорогі і складні в налаштуванні стріммінгові перетворювачі, тепер ви можете підключити ваше джерело сигналу (аматорську, професійну SDI / HDMI-камеру або ваш комп'ютер) до Blackmagic Web Presenter і отримати самий простий і швидкий спосіб live-стрімінгу для нового покоління web-трансляцій.
Blackmagic Web Presenter виконує перетворення будь-яких джерел відеосигналу SDI або HDMI, в тому числі і з USB-сумісних веб-камер для високої якості трансляції, використовуючи програмне забезпечення Skype або такі сервіси, як YouTube Live, Facebook Live, Twitch.tv, Periscope!
Також Blackmagic Web Presenter оснащено 12G-SDI і HDMI входами і звуковими роз'ємами XLR. Пристрій має технологію Teranex для понижувальної конверсії сигналу в форматі HD або Ultra-HD в 720p для передачі потокового відео по каналу з малою пропускною здатністю. Опціонально можна встановити додаткову панель Teranex Mini Smart Panel, забезпечивши роботу з двома джерелами відеозображення.

Переваги
 • Робота без драйверів, повна сумісність з Mac, Windows, Linux і ChromeBook операційними системами;
 • Актуальні інтерфейси. Можливість підключати практично будь-яку SDI / HDMI камеру
  (12G-SDI і HDMI входи з підтримкою всіх різновидів SD, HD і Ultra HD аж до 2160p / 60.)
 • Якісна конвертація за допомогою Teranex. Онлайн-мовлення у високій якості з будь-якого джерела
  (Неймовірно чиста відео-картинка з будь-якого джерела при роздільній здатності до 2160p / 60, при малошвидкісному Інтернет-з'єднанні ви завжди можете зменшити кадрову частоту до рівня 720p / 20, 720p / 15, 720p / 10, 720p / 5!)
Ефірний видеомикшер (опціонально). Перемикання між двома джерелами

Додаткова панель Teranex Mini Smart Panel перетворить ваш Blackmagic Web Presenter в професійний ефірний відеомікшер. Панель розширить можливості додатковими кнопками управління, LCD-екраном і регулюючою ручкою, що забезпечить миттєве перемикання між джерелами сигналу. Пристрій може бути підключено до SDI-камер, а слайд-шоу може виводити з комп'ютера через HDMI-інтерфейс. Також ви можете переглядати відео і контролювати рівень звуку на вбудованому LCD-дисплеї до виведення самої трансляції в ефір.

Дизайн

Blackmagic Web Presenter виконаний в дизайні Teranex Mini, і тому він добре виглядає як на столі, так і в рековій стійці. Він дуже портативний, всього 12.7 сантиметрів завширшки і 3.8 сантиметри у висоту. Якщо використовувати рекове кріплення Teranex Mini Rack Shelf, можна встановити 3 одиниці (один за іншим) в одне єдине відділення рекової стійки. Так як пристрій має вбудований блок живлення, при роботі в мобільних умовах додаткові акумулятори або кабелі вам не будуть потрібні.

Blackmagic Web Presenter - це ідеальне web-рішення для користувачів, яким важлива якісна відео картинка і отримання швидкого контенту через сервіси Youtube Live, Facebook Live для своєї аудиторії з будь-якої точки світу, навіть в умовах узкополосного інтернету з малою пропускною здатністю.