Нова бездротова система внутрішнього радіозв’язку Bolero від Riedel

Нова бездротова система внутрішнього радіозв’язку Bolero від Riedel

На минулій виставці Prolight & Sound 2017, Riedel Communications представила нову систему корпоративної комунікації Bolero. Ця модель заснована на стандарті DECT - радіозв'язку з вільною ліцензією на частоті 1.9 ГГц. Bolero повністю інтегрована в цифрову радіосистему Riedel Artist, і надає великі можливості зв'язку, які можуть бути задіяні в трьох варіантах: як звичайний бездротовий белтпак, як бездротова панель радіозв'язку або у вигляді портативної рації, працюючи за принципом walkie-talkie. Пристрій працює на основі стандарту AES67 для IP мереж. Децентралізовані антени підключаються до маршрутизатора AES67, а після - до матриці Artist, оснащеної AES67 клієнтськими платами, надаючи повністю інтегровану систему локального радіозв'язку за принципом «точка-точка» без перешкод і шумів. Белтпаки схожі на звичайні радіопанелі від Riedel, але є бездротовими, що забезпечує користувачам високий рівень гнучкості налаштувань і програмованість.


Звуковий кодек забезпечує відмінний рівень зв'язку та ідеально чистий рівень звуку, що підвищує розбірливість мови, а також забезпечує більш ефективне використання радіочастотного спектру. Bolero підтримує вдвічі більше кількість белтпаков на одну антену для тієї ж смуги пропускання звуку, що і інші системи, засновані на DECT стандарті.
В роботі Bolero задіяна ексклюзивна технологія ADR (Advanced DECT Receiver) розроблена компанією Riedel, з метою зменшити чутливість до багатопроменевим високочастотним відображенням, що робить систему придатною в складних радіочастотних середовищах, де інші аналоги працюють з перебоями.

«Коли ми розробляли Bolero, ми хотіли спростити життя користувачам настільки максимально, наскільки це можливо. Зазвичай реєстрація пристроїв може бути складним процесом, що вимагає звернення користувачем до меню пристрою, зайвими маніпуляціями і введенням пін-коду для авторизації белтпака з самою антеною. Цей процес займає пару хвилин на один белтпак. Але коли у вас в роботі 25 таких белтпаків, уявіть собі, скільки ви витрачаєте часу на цю рутинну роботу», сказав Джейк Додсон, директор з управління виробництвом в Riedel Communications.
«Bolero використовує технологію Near Field Communication, як в белтпаці, так і для антени, тому користувачам необхідно тільки притулити белтпак до антени для проведення реєстрації всередині мережі.»


Белтпак підтримує технологію Bluetooth 4.1, дозволяючи підключати будь-яку Bleutooth-гарнітуру або смартфон. Коли смартфон підключений до пристрою, белтпак працює за тим же принципом, що і автомобільний модуль гучного зв'язку, і отримуючи дзвінки на свій телефон, користувач може відповісти на них за допомогою самого белтпака.
Грунтуючись на великому досвіді рентал-послуг по продукції Riedel, наша команда розробників використовувала високоякісні матеріали, включаючи міцний пластик і гумові накладки, для створення ударостойкого пристрої з ергономічним дизайном. Для більш комфортної роботи дисплей можна перевернути.

Сам белтпак має шість кнопок для кожного з 6 каналів внутрішнього зв'язку, а також окрему кнопку «Reply», яка служить для швидкої відповіді на останній дзвінок. Вперше белтпак можна використовувати без навушників, як радіо walkie-talkie, використовуючи вбудовані мікрофон і динамік.

«Bolero - це пристрій, який змінить принцип роботи бездротових систем внутрішнього зв'язку», - сказав Томас Рідел, генеральний директор Riedel Communications. «Багато часу і зусиль було витрачено на кожен з етапів розробки Bolero, починаючи від самого концепту, закінчуючи дизайном і ергономікою самого пристрою. Ми раді поділитися тим фактом, що компанія BBC вже в процесі будівництва своєї нової студійної переговорної системи на базі бездротового зв'язку Bolero ».

З більш докладними технічними характеристиками ви можете ознайомитись завантаживши брошуру ⤵

Bolero Brochure