Вчора в Лас-Вегасі компанія NewTek провела презентацію нової моделі TalkShow VS4000 з можливістю одночасно здійснювати 4 skype включення. TalkShow VS4000 – це єдине на сьогоднішній день професійне рішення для Skype-включень з підтримкою IP протокола NDI і Dante.
20160417_165413(1)
Підтримка NDI протоколу дозволяє підключити одночасно 4 Skype-абонента до Tricaster`a або до інших пристроїв з підтримкою NDI, не використовуючи жодного відео кабелю і не займаючи жодного відеовходу.

Протокол Dante надає можливість організувати все аудіо-з`єднання між TalkShow і аудіо мікшерами з підтримкою Dante використовує всього одне Ethernet-з’єднання.

TalkShow VS 4000 увібрав в себе все найкраще від випущеного раніше компанією Microsoft контролера Skype TX4, при цьому став більш гнучким і функціональним ніж його попередник VS 100. Skype TX4 пропонує медіа компаніям можливість інтеграції деяких студійно-мовних ТВ-мереж в єдиний транслюємий процес, що потребує менше витрат на дороге обладнання і зайвий штат обслуговуючого персоналу.

Як заявляє Andrew Cross (президент і СТО компанії NewTek), з новим VS 4000 відео, отримане на виході, доступне відразу в HD якості без втрат і артефактів, при цьому софт не «обрізає» співвідношення сторін отриманого контенту, що являється частою проблемою серед побутових користувачів. Ще одна перевага, яку відмітили інженери NewTek на виставці NAB2016, це те, що VS 4000 здатен якісно покращити Skype-зв`язок, використовуючи оновлену систему попередньої обробки відео і аудіо контента через особистий процесінговий модуль, який також використовується в TriCaster і 3pPlay.

product-talkshow-vs400-monitor

На відміну від попередньої версії (VS 100), VS 4000 тепер одночасно приймає і виводить 4 незалежних відео дзвінка замість одного. Декілька абонентів можливо об’єднати з маркированими повідомленням. Прилад виконано в форм-факторі 1U, що підходить для більшості рекових-стойок.

Ціни і доступність:

NewTek TalkShow VS4000 буде доступний вже в другому кварталі 2016-го року по ціні $7,995 для американського ринку. Ціни в других країнах можуть бути відмінними.