Новинка від Blackmagicdesign – мікшер ATEM Television Studio Pro 4K

Новинка від Blackmagicdesign – мікшер ATEM Television Studio Pro 4K

Компанія Blackmagicdesign випустила новий мікшер ATEM Television Studio Pro 4K.

Мікшер має вісім 12G SDI відео входів з функцією синхронізації і перетворювачем форматів для кожного входу. Підтримує всі HD і Ultra HD телевізійні формати аж до 2160p60. Оснащений хромакеером нового покоління з розвиненим функціоналом (спеціальна обробка краю зображення, корекція зображення переднього плану, компенсація паразитних віддзеркалень кольору заднього фону і т.д.). Пульт має вбудований аудиомикшер з цифровою обробкою звуку, включаючи: шестисмуговий параметричний еквалайзер, компресор, лімітер, експандер, затримку звуку з аналогових входів тощо.

ATEM Television Studio Pro 4K фактично є комбінацією відео мікшера та панелі управління студійними камерами: Blackmagic Studio, URSA Mini, URSA Broadcast і Micro Studio з вбудованою функцією службового зв'язку. Забезпечує вісім відео виходів для подачі на відповідні камери з відображенням програмного сигналу, сигналів управління камерою, сигналів інтерком.

Мікшер також має мультиекранний відео вихід з роздільною здатністю до Ultra HD, оснащений процесором відеоефектів з можливістю створювати комбіноване зображення типу «картинка в картинці» і т.д. Є можливість зберегти до 20 графічних файлів у форматах PNG, TGA, BMP, GIF, JPEG, і TIFF.

Читати докладніше на сайті виробника